دانلود آهنگ همبازی با صدای فریدون آسرایی

دانلود آهنگ همبازی فریدون آسرایی

قطعه همبازی را بشنوید، آهنگی با صدای فریدون آسرایی، آهنگسازی مهرداد نصرتی، تنظیم سعید رضایی و شعری از حسین غیاثی. آهنگ همبازی فریدون آسرایی تیتراژ یک سریال تلویزیونی با همین نام و با کارگردانی سروش محمدزاده و بازی دیبا زاهدی، کامران تفتی و … است که از بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۹ و از شبکه دو سیما پخش شد.

نمیدونم با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ نمیدونم احسان خواجه امیری

قطعه زیبای نمی دونم را بشنوید با صدای احسان خواجه امیری، آهنگسازی مهرداد نصرتی، تنظیم بی نظیر سیروان خسروی، و شعری از مونا برزویی. نمی دونم اولین قطعه از آلبوم یه خاطره از فرداست که سال 1389 منتشر شد.

دارم میام پیشت با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ دارم میام پیشت احسان خواجه امیری

قطعه دارم میام پیشت را بشنوید با صدای احسان خواجه امیری، آهنگسازی وتنظیم مهرداد نصرتی، و شعری از مریم اسدی. دارم میام پیشت دومین قطعه از آلبوم یه خاطره از فرداست که سال 1389 منتشر شد.

دنیا با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ دنیا احسان خواجه امیری

قطعه دنیا را بشنوید با صدای احسان خواجه امیری، آهنگسازی و تنظیم مهرداد نصرتی، و شعری از مجید افشاری. قطعه دنیا نهمین قطعه از آلبوم یه خاطره از فردا است که سال 1389 منتشر شد.

نمیدونی با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ نمیدونی احسان خواجه امیری

قطعه زیبای نمیدونی را بشنوید با صدا و تنظیم احسان خواجه امیری، آهنگسازی مهرداد نصرتی، و شعری از امیر پیرنهان. نمیدونی اولین قطعه از آلبوم فصل تازه است که سال 1387 منتشر شد.

شیرین با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ شیرین احسان خواجه امیری

قطعه شیرین را بشنوید با صدای احسان خواجه امیری، آهنگسازی مهرداد نصرتی، تنظیم علی ثابت و شعری از حسین متولیان. شیرین دومین قطعه از آلبوم فصل تازه است که سال 1387 منتشر شد.

حقیقت داره دلتنگی با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ حقیقت داره دلتنگی احسان خواجه امیری

قطعه حقیقت داره دلتنگی را بشنوید با صدای احسان خواجه امیری، آهنگسازی مهرداد نصرتی، تنظیم علی ثابت و شعری از زهرا عاملی. قطعه حقیقت داره دلتنگی پنجمین قطعه از آلبوم فصل تازه است که سال 1387 منتشر شد.