نمیدونم با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ نمیدونم احسان خواجه امیری

قطعه زیبای نمی دونم را بشنوید با صدای احسان خواجه امیری، آهنگسازی مهرداد نصرتی، تنظیم بی نظیر سیروان خسروی، و شعری از مونا برزویی. نمی دونم اولین قطعه از آلبوم یه خاطره از فرداست که سال 1389 منتشر شد.

دارم میام پیشت با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ دارم میام پیشت احسان خواجه امیری

قطعه دارم میام پیشت را بشنوید با صدای احسان خواجه امیری، آهنگسازی وتنظیم مهرداد نصرتی، و شعری از مریم اسدی. دارم میام پیشت دومین قطعه از آلبوم یه خاطره از فرداست که سال 1389 منتشر شد.

خودت خواستی با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ خودت خواستی احسان خواجه امیری

قطعه خودت خواستی را بشنوید با صدا، آهنگسازی و تنظیم احسان خواجه امیری، و شعری از علی بحرینی. خودت خواستی سومین قطعه از آلبوم یه خاطره از فرداست که سال 1389 منتشر شد.

اعتراف با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ اعتراف احسان خواجه امیری

قطعه اعتراف را بشنوید با صدای احسان خواجه امیری، آهنگ و تنظیم بهرنگ بهادرزاده، و شعری از محمد کاظمی. اعتراف چهارمین قطعه از آلبوم یه خاطره از فرداست که سال 1389 منتشر شد.

خواب و بیداری با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ خواب و بیداری احسان خواجه امیری

قطعه خواب و بیداری را بشنوید با صدا، آهنگسازی و تنظیم احسان خواجه امیری، و شعری از افشین یداللهی. خواب و بیداری پنجمین قطعه از آلبوم یه خاطره از فرادست که سال 1389 منتشر شد.

بی کسی با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ بی کسی احسان خواجه امیری

قطعه بی کسی را بشنوید با صدا و آهنگسازی احسان خواجه امیری، تنظیم امید حجت و شعری از افشین یداللهی. بی کسی ششمین قطعه از آلبوم یه خاطره از فرداست که سال 1389 منتشر شد.

مسری با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ مسری احسان خواجه امیری

قطعه مسری را بشنوید با صدا، آهنگسازی و تنظیم احسان خواجه امیری، و شعری از افشین یداللهی. مسری هشتمین قطعه از آلبوم یه خاطره از فرداست که سال 1389 منتشر شد.

ریمیکس مسری با صدای احسان خواجه امیری

دانلود ریمیکس آهنگ مسری احسان خواجه امیری

ریمیکس قطعه مسری را بشنوید با صدا، آهنگسازی و تنظیم احسان خواجه امیری، و شعری از افشین یداللهی. این قطعه یازدهمین قطعه از آلبوم یه خاطره از فرداست که سال 1389 منتشر شد.

دنیا با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ دنیا احسان خواجه امیری

قطعه دنیا را بشنوید با صدای احسان خواجه امیری، آهنگسازی و تنظیم مهرداد نصرتی، و شعری از مجید افشاری. قطعه دنیا نهمین قطعه از آلبوم یه خاطره از فردا است که سال 1389 منتشر شد.

اتفاق با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ اتفاق احسان خواجه امیری

قطعه اتفاق را بشنوید با صدا و آهنگسازی احسان خواجه امیری، تنظیم میثم مروستی و شعر از افشین یداللهی. اتفاق دهمین قطعه از آلبوم یه خاطره از فرداست که سال 1389 منتشر شد.

خلاصم کن با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ خلاصم کن احسان خواجه امیری

قطعه خلاصم کن را بشنوید با صدا و آهنگسازی احسان خواجه امیری، تنظیم هومن نامداری و شعری از افشین یداللهی. خلاصم کن دوازدهمین قطعه از آلبوم یه خاطره از فرداست که سال 1389 منتشر شد.

نمیدونی با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ نمیدونی احسان خواجه امیری

قطعه زیبای نمیدونی را بشنوید با صدا و تنظیم احسان خواجه امیری، آهنگسازی مهرداد نصرتی، و شعری از امیر پیرنهان. نمیدونی اولین قطعه از آلبوم فصل تازه است که سال 1387 منتشر شد.

شیرین با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ شیرین احسان خواجه امیری

قطعه شیرین را بشنوید با صدای احسان خواجه امیری، آهنگسازی مهرداد نصرتی، تنظیم علی ثابت و شعری از حسین متولیان. شیرین دومین قطعه از آلبوم فصل تازه است که سال 1387 منتشر شد.

گریه با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ گریه احسان خواجه امیری

قطعه گریه را بشنوید با صدای احسان خواجه امیری، آهنگسازی و تنظیم پدرام کشتکار و شعری از حامد عسگری. گریه سومین قطعه از آلبوم فصل تازه است که سال 1398 منتشر شد.

دچار با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ دچار احسان خواجه امیری

قطعه دچار را بشنوید با صدای احسان خواجه امیری، آهنگسازی و تنظیم پدرام کشتکار و شعری از شاهین شاهین زاده. دچار چهارمین قطعه از آلبوم فصل تازه است که سال 1387 منتشر شد.

حقیقت داره دلتنگی با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ حقیقت داره دلتنگی احسان خواجه امیری

قطعه حقیقت داره دلتنگی را بشنوید با صدای احسان خواجه امیری، آهنگسازی مهرداد نصرتی، تنظیم علی ثابت و شعری از زهرا عاملی. قطعه حقیقت داره دلتنگی پنجمین قطعه از آلبوم فصل تازه است که سال 1387 منتشر شد.

فال با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ فال احسان خواجه امیری

قطعه فال را بشنوید با صدا و آهنگسازی احسان خواجه امیری، تنظیم علی ثابت و شعری از افشین یداللهی. فال ششمین قطعه از آلبوم فصل تازه است که سال 1387 منتشر شد.

رفتنی با صدای احسان خواجه امیری

دانلود آهنگ رفتنی احسان خواجه امیری

قطعه رفتنی را بشنوید با صدای احسان خواجه امیری، آهنگسازی و تنظیم پدرام کشتکار، و شعری از افشین یداللهی. رفتنی هفتمین قطعه از آلبوم فصل تازه است که سال 1387 منتشر شد.