دانلود آهنگ دردسرهای شیرین با صدای فریدون آسرایی

دانلود آهنگ دردسرهای شیرین فریدون آسرایی

قطعه زیبای دردسرهای شیرین را بشنوید با صدای زیبا فریدون آسرایی، آهنگسازی و تنظیم مجتبی مصری و شعری از عبدالجبار کاکایی. آهنگ دردسرهای شیرین تیتراژ پایانی سریال دردسرهای شیرین است که نوروز 1401 و از شبکه پنج سیما پخش شد.

دانلود آهنگ دنیا بدون تو با صدای فریدون آسرایی

دانلود آهنگ دنیا بدون تو فریدون آسرایی

قطعه زیبای دنیا بدون تو را بشنوید با صدای دلنشین فریدون آسرایی، آهنگسازی بابک مافی، تنظیم امید سل و شعری از محمد ابراهیمی. آهنگ دنیا بدون تو فریدون آسرایی شهریور 1400 و به صورت تک آهنگ منتشر شد.

دانلود آهنگ مه با صدای فریدون آسرایی

دانلود آهنگ مه فریدون آسرایی

قطعه مه را بشنوید با صدای فریدون آسرایی، آهنگسازی بهنام کریمی، تنظیم امیرحسین اکبرشاهی و شعری از احمد امیرخلیلی. آهنگ مه فریدون آسرایی که خرداد 1400 و به صورت تک ترک منتشر شد، تیتراژ پابانی سریال کلبه ای در مه است که از شبکه سه سیما پخش شد.

دانلود آهنگ آی لیلی با صدای فریدون آسرایی

دانلود آهنگ آی لیلی فریدون آسرایی

قطعه آی لیلی را بشنوید با صدای فریدون آسرایی، آهنگسازی حامد حسینی، تنظیم حامد حسینی و بهتاش زرین و شعری از معین برزه.آهنگ آی لیلی فریدون آسرایی اردیبهشت ۱۴۰۰ و به صورت تک آهنگ منتشر شد.

دانلود آهنگ همبازی با صدای فریدون آسرایی

دانلود آهنگ همبازی فریدون آسرایی

قطعه همبازی را بشنوید، آهنگی با صدای فریدون آسرایی، آهنگسازی مهرداد نصرتی، تنظیم سعید رضایی و شعری از حسین غیاثی. آهنگ همبازی فریدون آسرایی تیتراژ یک سریال تلویزیونی با همین نام و با کارگردانی سروش محمدزاده و بازی دیبا زاهدی، کامران تفتی و … است که از بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۹ و از شبکه دو سیما پخش شد.

دانلود آهنگ حسرت با صدای فریدون آسرایی

دانلود آهنگ حسرت فریدون آسرایی

قطعه بسیار زیبای حسرت را بشنوید با صدای گرم فریدون آسرایی، آهنگسازی مجتبی مصری و شعری از مهدی عابدینی. آهنگ حسرت فریدون آسرایی بیست و دوم بهمن ۱۳۹۹ منتشر شد و فریدون آسرایی این آهنگ را به روح علی انصاریان و مهرداد میانوند و خانواده هایی که عزیزشان را به خاطر بیمار کرونا از دست داده اند تقدیم کرد.